Genel Başkan Vekilimiz Yıldırım Gençer, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kurban Bayramını milli birlik ve beraberlik duygularıyla karşılıyoruz.

Bayramı huzur içerisinde geçirmemizi sağlayan askerimize ve polisimize sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Gözlerimiz, kulaklarımız ve yüreğimiz onlardan gelecek güzel haberlerde. Türkiye’yi her gün bayram yerine çevirecek irade ve kararlılığı onlarla birlikte taşıyoruz.

Bayramlar yüzlerce kilometre ötedeki sevdiklerimize dokunmamızı sağlayan, dargınları barıştıran, dostlukları kuvvetlendiren, paylaşımı ve sevginin sıcaklığını bilincimize çıkartan zamanlardır. Milli birliğe en ihtiyaç duyduğumuz bu dönemlerde bayramlar her zamankinden daha da anlamlı hale geliyor.

Ağır yüklerin altına giren işçi, çiftçi, emekçi kardeşlerimizin bayramını en içten duygularımızla kutluyoruz. Ülkemizi mutlu ve refah dolu günlere çıkarmak için canla başla çalışan emekçilerimize minnet borçluyuz. Güzel günleri el ele ve omuz omuza vererek kuracağız.

Amerikan emperyalizminin baskılarına ve şantajlarına direnen Türkiye, bu sürecin içerisinden başı dik bir şekilde çıkacaktır. Komşularımızla askeri ve iktisadi iş birlikteliği emperyalist hayalleri çöpe atacaktır.

Büyük kararların şafağında, Türk gençliği olarak hazır ve kararlıyız.

Türkiye’yi her gün bayram yerine çevireceğiz, söz veriyoruz!

Yıldırım Gençer

TGB Genel Başkan Vekili

TLB Genel Başkanı

tgb.gen.tr

Tarih:
Diğer Haberler