Atatürkçü gençliğin örgütlü gücü TGB olarak, yeni dönemde tüm Türkiye’de TGB rüzgârını estirmek için kolları sıvadık.

Türkiye’nin en büyük gençlik örgütü olarak, yeni dönemde tüm Türkiye’de TGB rüzgârını estirmek için kolları sıvadık.

Antalya’dan Gaziantep’e, Bilecik’ten Adana’ya, Muğla’dan Nevşehir’e, Edirne’ye birçok ilde yeni mücadele dönemi çalışmalarına hızlı bir biçimde girerek çalışmaları dört koldan başlattık. Genel merkez yöneticilerimizin katılımıyla düzenlediğimiz genel üye ve il yönetim kurulu toplantılarıyla, 5. Olağan Genel Kongremizde başlanan atılımı, il örgütlerimizde yeni yönetimler belirleyerek sürdürüyoruz.

5. Olağan Genel Kongremizde ilan ettiğimiz 29 Ekim’de Ankara’da düzenleyeceğimiz büyük yürüyüşün çalışma planlarını bu toplantılarda belirliyoruz.

ANKARA

1/2
2/2

"TGB’DE ÜMİT KAZANIYORLAR"

TGB kadrolarının 29 Ekim için heyecanlı ve işlerine motive olduğunu belirten Genel Sekreterimiz Okan Özkan, “TGB, dönemin açılmasıyla birlikte üniversitelerde ve liselerde rüzgâr yaratmış durumda. 29 Ekime giden süreçte yönetim değişikliklerini ve yeni dönem planlamalarını il il giderek gerçekleştiriyoruz. Her yerden TGB’ye çok büyük yöneliş var. Türkiye’nin geleceğinden kaygı duyanlar bizde ümit kazanıyorlar. Atatürkçülerin günlerinin geldiğini görmekle birlikte, bu yönelimi 29 Ekim eylemimizde güçlü mesajlar vererek artıracağız” ifadelerini kullandı.

TGB olarak, Muğla’da ise farklı bir çalışmaya imza attık. Düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kadınları Voleybol Turnuvasına kurduğumuz voleybol takımıyla katılarak, ilk galibiyetlerimizi Batman şehitlerine adadık.

MUĞLA

1/3
2/3
3/3

İşte diğer illerimizde düzenlediğimiz toplantılardan görüntüler:

İSTANBUL

EDİRNE

NEVŞEHİR

İZMİR

1/2
2/2

ANTALYA

ADANA

GAZİANTEP

BİLECİK

SAKARYA

1/3
2/3
3/3

tgb.gen.tr

Tarih:
Diğer Haberler