TGB Ankara Kongresi 13 Ekim'de Toplanacak

TGB Ankara İl Yönetimi, TLB Genel Başkanı Erman Ergincan ve Genel Sekreter Yardımcımız Bilal Gürbüz'ün katılımıyla yeni dönemi planladı.

TGB Ankara Kongresi 13 Ekim'de Toplanacak

TGB Ankara İl Yönetimi, TLB Genel Başkanı Erman Ergincan ve Genel Sekreter Yardımcımız Bilal Gürbüz'ün katıldığı toplantı ile yeni dönemi planladı.

Siyasi gündemin tartışılmasıyla başlayan toplantıda Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik buhranın ve Mehmetçiğimizin terörle mücadelesinin birbirinden ayrılmayan bir süreç olduğu vurgusu yapıldı. Emperyalizmin Türkiye’ye ve bölgeye uyguladığı ekonomik yaptırımların, Türkiye’yi daha derin bir ekonomik krize sokmak ve terörle mücadeleyi aksatmak amacı taşıdığı vurgulandı. Vatan savaşı sürecinde TGB’nin konumu ve hangi aşamada olduğu tartışıldı.

TGB ANKARA İL KONGRESİ 13 EKİM’DE TOPLANIYOR

Toplantıda Ankara İl Başkanı Kaan Doğan’ın üniversiteden mezun olmasıyla birlikte, TGB Ankara’nın yeni il başkanı ve yeni il yönetimini belirlemesi için kongreye gitme kararı alındı.

TGB Ankara İl Kongresi “Açtığı Yolda, Gösterdiği Hedefe” şiarıyla 13 Ekim Cumartesi günü, saat 12.00’de, Altınokta Körler Derneği Konferans Salonu’nda toplanacak. Tüm Ankaralıları kongremize katılmaya ve mücadelemize destek olmaya çağırıyoruz.

tgb.gen.tr

Tarih:
Diğer Haberler