TGB Beyazıt Birimi'nden İstanbul Üniversitesi Güvenlik Müdürü'ne ziyaret!

TGB İstanbul Üniversitesi Birim Örgütünden bir heyet, İl Başkanı Okan Özkan'ın başkanlığında okulun Güvenlik Müdürü Kenan Arslan'ı ziyaret etti.

TGB Beyazıt Birimi'nden İstanbul Üniversitesi Güvenlik Müdürü'ne ziyaret!

TGB İstanbul Üniversitesi Birim Örgütünden bir heyet, İl Başkanı Okan Özkan'ın başkanlığında okulun Güvenlik Müdürü Kenan Arslan'ı ziyaret etti. Kenan Arslan TGB'nin yaptığı çalışmalara, izlediği siyasete okul yönetimi, emniyet güçleri ve güvenlik birimi olarak çok olumlu yaklaştıklarını ve üniversitemizin tüm bileşenleri olarak teröre karşı birlikte mücadele etmemiz gerektiğini belirtti. Arslan, Türkiye Gençlik Birliği'nin öğrenciler nezdinde önemli bir yere sahip olduğunu ve bu noktada Türkiye Gençlik Birliği'ne önemli görevler düştüğünü belirtti.

Türkiye Gençlik Birliği İstanbul il Başkanı Okan Özkan, yapılan görüşmede, ABD destekli terör örgütlerine karşı din, mezhep ayrımı olmadan güvenlik güçleri, öğretmenleri, öğrencisi ile topyekün mücadele etmek zorunda olduğumuzu belirtti.

Yaşanan terör olayları ve IŞİD tarafından yayınlanan, içinde Üniversitemizin bulunduğu görsel üniversite gençliği üzerine korku salmayı ve gençliği yıldırmayı hedeflemiştir. Üniversitemizde yaratılmaya çalışılan bu korku iklimi güvenlik güçlerimiz ve okul güvenliğimizin aldığı önlemlerle dağıtılmaktadır

tgb.gen.tr

Tarih:
Diğer Haberler