Pamukkale Üniversitesi Türkiye İçin Kenetlendi

Pamukkale Üniversitesi, Genel Başkanımız Yıldırım Gençer'in katıldığı "19 Mayıs'tan 23 Nisan'a Ulusal Egemenlik" etkinliğinde Türkiye için kenetlendi.

Pamukkale Üniversitesi Türkiye İçin Kenetlendi

Pamukkale Üniversitesi öğrencileri, Atatürkçü Düşünce Topluluğu'nun düzenlediği Genel Başkanı Yıldırım Gençer ve Prof.Dr.Handan Kumaş'ın konuşmacı olduğu "19 Mayıs'tan 23 Nisan'a Ulusal Egemenlik" konulu etkinlikte bir araya geldi.

Etkinlikte açılış konuşmasının ardından Prof.Dr Handan Kumaş sunumunu gerçekleştirdi.
Gençliğin istihdam sıkıntısı ve gelecek dönem hakkında konuşan Kumaş " Üretmek zorundayız. Mustafa Kemal Atatürk'ün izinden gitmek zorundayız. Mustafa Kemal,kadın ve gençler üzerine çok titremiş. Biz şuan onun izinde birleşmeli , onun çizgisine tekrar girmeliyiz. Tek çözüm , Üretim." dedi.

"HEP BİRLİKTE KENETLENECEĞİZ"
Etkinlikte konuşan Genel Başkanımız Yıldırım Gençer ise " Mustafa Kemal sürekli teşkilatlı ve teşkilatçıydı. Cumhurbaşkanlığımı bırakırım ancak Cumhuriyeti Halk Fırkasını bırakmam. Teşkilatından ödün vermemiştir. Biz de teşkilatımıza sarılacağım.Mustafa Kemal'e sarılacağız. 19 Mayıs büyük çözümlerin eşiğindedir. 19 Mayıs'ta Büyük yürüyüş ve şölenin ardından hep birlikte kenetleneceğiz."dedi.

tgb.gen.tr

Tarih:
Diğer Haberler