TGB Geleneksel Yaz Kampları Başlıyor!

Türkiye Gençlik Birliği Geleneksel Yaz Kampları 8-14 Temmuz tarihlerinde İzmir Dikili’de, 3-9 Ağustos tarihlerinde Antalya Manavgat’ta yapılacak.

TGB Geleneksel Yaz Kampları Başlıyor!

Uzun bir kapanma döneminin ardından Türkiye’nin 81 ilinden yüzlerce Atatürkçü, vatansever üniversite ve lise öğrencisi TGB Geleneksel Yaz Kamplarında buluşuyor. Unutulmaz anıların biriktirildiği, eğlencenin ve dostluğun tadına doyasıya varıldığı kamplar bu sene Antalya/Manavgat ve İzmir/Dikili’de yapılacak. Gençler, forumlarda öğrenecek, atölyelerde üretecek, çeşitli spor turnuvalarıyla eğlenecek.

https://twitter.com/genclikbirligi/status/1406279035613765643?s=20

YAZ KAMPLARINDA GÜNLER NASIL GEÇİYOR?
TGB’liler her sene düzenledikleri bu kamplarda güne sabah sporuyla başlıyor. Ardından kahvaltı ve takım çalışmaları ile birlikte günün ilk yarısını tamamlayan gençler öğle yemeğinden sonra yeteneklerini keşfettikleri atölyelerde buluşuyorlar. Alanında uzman eğitmenlerin eşliğinde atölye derslerini tamamladıktan sonra ise her zaman dostluğun kazandığı kıyasıya rekabetin yaşandığı turnuvalar başlıyor. TGB’liler Geleneksel Yaz Kamplarına tüm gençleri davet ediyor.

TGB Geleneksel Yaz Kamplarına katılmak ve detaylı bilgi için:
Form: https://forms.gle/XoYnWVMPcTXicFVQ6
İletişim: 0531 798 92 56

Tarih:
Diğer Haberler