Sosyal Medyada ve Her Yerde "Hakikattan" Yanayız

İletişim Başkanlığı, sosyal medyanın doğru kullanımına yönelik bir rehber olması amacıyla “Sosyal Medya Kullanım Kılavuzu” kitabı hazırladı.

Sosyal Medyada ve Her Yerde "Hakikattan" Yanayız

Sosyal medya günümüzün en çok kullanılan iletişim araçlarından biri. Sadece kişisel olarak değil, kurumsal olarak da sosyal medya platformları kullanılıyor. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, bireyler ve kurumlar için önemli bir iletişim mecrası haline gelen sosyal medyanın doğru kullanımına yönelik bir rehber olması amacıyla "Sosyal Medya Kullanım Kılavuzu" kitabı hazırladı. "Sosyal Medya Kullanım Kılavuzu" kitabında, dijital iletişimin en önemli kanallarından biri olan sosyal medya tüm boyutlarıyla ele alınıyor.

"Hakikat ötesi olarak adlandırılan bu dönemde İletişim Başkanlığı olarak temiz bilgi, temiz sosyal medya ve temiz iletişim için küresel ve ulusal çerçevede çalışmalar yapma hedefimize hepinizi ortak etmek isteriz. Yaşasın hakikat." ifadesini kullanan Fahrettin Altun, "Sosyal Medya Kullanım Kılavuzu" kitabıyla internetin ve sosyal medya mecralarını tarihsel perspektifinden teknik özelliklerine kadar tam anlamıyla doğru anlamayı hedeflediklerini dile getirdi.

TC. İletişim Daire Başkanlığının hazırladığı Sosyal Medya Kullanım Kılavuzuna Ulaşmak için:

 


 

Tarih:
Diğer Haberler