Garo Paylan’ın Hain Teklifine Yanıt: HDP Kapatılsın!

HDP milletvekili Garo Paylan’ın Ermeni Soykırımının tanınması için Meclis’e sunduğu kanun teklifi Türk Milletine ihanettir.

Garo Paylan’ın Hain Teklifine Yanıt: HDP Kapatılsın!

PKK’nın Meclis’teki uzantısı HDP, Ermeni Soykırımı Yalanlarını TBMM’ye taşıyarak her konuda olduğu gibi Türkiye düşmanlığını devam ettirmektedir.
HDP milletvekili Garo Paylan’ın Ermeni Soykırımının tanınması için Meclis’e sunduğu kanun teklifi Türk Milletine ihanettir. HDP’nin Türkiye düşmanlığının kanıtıdır.

Ermeni Soykırımı emperyalist bir yalandır. ABD ve batılı emperyalist devletler silahla yenemedikleri Türkiye’ye yalanla diz çöktüremezler. Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Talat Paşa ve Enver Paşaları hedef alarak tarihi çarpıtamazlar. Soykırım yapmadık vatan savunduk!

Ermeni soykırımı iddiaları, hem tarihsel hem hukuksal açıdan çürütülmüştür. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Perinçek-İsviçre davası ile son noktayı koymuştur. Meclislerin soykırım kararı alma yetkisi yoktur. Kuruluşunun 102. yılını kutladığımız günde Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sunulan bu ihanet teklifine yanıtımız terör partisi HDP’yi kapatmak olmalıdır.

Anayasa Mahkemesi’nin HDP’yi kapatma kararı almadığı her gün Meclis’ten milletimize ve Mehmetçiğimize kurşun sıkılmaktadır. HDP derhal kapatılmalıdır. Türkiye Cumhuriyetini katliamcı ilan etmeye, Türk milletini bölmeye kimsenin gücü yetmez!

Tarih:
Diğer Haberler