TGB İzmir Yeni Başkanını Seçti

Genel Başkanımız Dilek Çınar’ın katılımıyla gerçekleştirilen TGB İzmir İl Yönetim Kurulu Toplantısında TGB İzmir İl Başkanlığına Göksu Nacar seçildi.

TGB İzmir Yeni Başkanını Seçti

TGB Genel Başkanı Dilek Çınar’ın katılımıyla gerçekleştirilen TGB İzmir İl Yönetim Kurulu Toplantısı sonucunda TGB İzmir İl Başkanlığına oy birliğiyle İkra Göksu Nacar seçildi. İzmir’de vatansever, Atatürkçü gençliğin buluşma noktası olan TGB, yeni dönemde İkra Göksu Nacar’ın önderliğinde tarihi başarılara imza atacak.

2022 yılı çalışan gençliğin yılı olacak diyen TGB İzmir İl Başkanı İkra Göksu Nacar:

“Türkiye’nin dört bir yanında kaderini ve mutluluğunu milletinin kaderi ve mutluluğu ile birleştiren bir nesil yetişiyor. Bu nesil “Mustafa Kemaller Tükenmez” sözünün kanıtı olan nesildir. Bu nesil, Üreten Türkiye’yi inşa edecek nesildir. Önümüzdeki dönemde dinamik, sapasağlam, umutlu ve kararlı gençliğin rüzgarını kurtuluşun şehri İzmir’de estireceğiz. Fethi Sekin gibi cesur, zekası ve çalışkanlığıyla daha da güçlü Türk Gençliği geliyor.” dedi.

İKRA GÖKSU NACAR KİMDİR?

2011 yılında TGB üyesi olan Nacar, TGB Liseli ve devamı olan Türkiye Liseliler Birliğinin Kuruluşundan bugüne aldığı çeşitli görevlerde TGB’nin büyümesine katkı sundu.

TLB Kadıköy İlçe Başkanlığının ardından Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümünü birincilik ile kazanan Nacar, Ege Üniversitesi Temel Bilimler Topluluğunun kurucusudur. Ege Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu Başkanlığı, TGB İzmir Ege Üniversitesi Kampüs Başkanlığı görevlerini başarı ile yerine getirmesinin ardından TGB İzmir İl Sekreterliği görevini aldı ve TGB Genel Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Yeni dönemde TGB İzmir İl Başkanlığını görevine seçilen İkra Göksu Nacar, aynı zamanda TGB Başkanlık Kurulu Üyesidir.

Tarih:
Diğer Haberler